Pereõde Eha Viik

Kabinett avatudIseseisev vastuvõtt
Esmaspäev 8.00-16.008.00-12.00
Teisipäev8.00-16.009.00-13.00
Kolmapäev8.00-18.0013.00-18.00
Neljapäev8.00-15.0008.00-11.00
Reede8.00-15.008.00-12.00


Eelregisteerimine P. Kuduvastuvõtule telefonil 4361077
Kojukutsed kuni 13.00 telefonil 4361077